Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Zyliss E910015 Manuel Çekmeli Doğrayıcı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Zaman kazandıran, kompakt, verimli. Bunlar sadece mutfak uzmanı Zyliss ‘in en son yenilikçi tekliflerinden bazılarıdır. Tamamen çok yönlü olan manuel doğrayıcı; mükemmel kesme, karıştırma, hazırlama, püre ve çok daha fazlası için ideal, aynı zamanda kullanımı kolay ve pratiktir. Pratik manuel doğrayıcı, tatlılar, soslar, bebek mamaları, kokteyller, salata, dondurma, hamburger için kıyma, ufalanmış ekmek ve çorba hazırlamak için kullanılabilir. Bu manuel doğrayıcı, gurmelerin yanı sıra anneler ve kampçılar için çok sayıda araca gerek kalmadan daha sağlıklı bir yaşam isteyenler için çok harika bir araçtır. İsviçre tasarımı ve imalatı patentli bıçak sistemi kullanarak 750ml kapasiteli manuel doğrayıcı büyük ve küçük miktarlarda etkilidir. İri, orta veya ince doğramalar için çekme sayısı değişiklik gösterir. Kolu; iri doğrama için 3-5 kez , ince doğrama için 8-10 kez çekin. Zyliss manuel doğrayıcı, lezzetli yemek tarifleri oluşturmak için birden fazla malzemeyi karıştırmak ve mutfakta kolaylık, rahatlık ve yenilik arayan herkes için bir zorunluluktur. Doğrama kabı bulaşık makinesinde yıkanabilir, kapağın elde yıkanması tavsiye edilir. - 750 ml kapasite, kaymaz taban - Patentli doğrama bıçağı - Bulaşık makinesinde yıkanabilir - Kapağı elde yıkayınız.
Zyliss E920041 6lı Renkli Blok Bıçak Seti
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Bu ilgi çekici 6 parça bıçak blok set, mutfağınız için mükemmel bir araçtır. Yüksek kaliteli yapışmaz paslanmaz çelik bıçaklar uzun ömürlü kullanım için uygundur ve kauçuk sapı sayesinde hassas kesim ve kontrol sağlar. 1 Sebze Bıçağı: Küçük meyve ve sebze hazırlamak için idealdir. 1 Testere Ağızlı Sebze Bıçağı: Domates ve kivi gibi yumuşak meyveleri dilimleme ve soyma için mükemmeldir. 1 Yardımcı Bıçak: Soyma ve dilimleme için gereklidir. 1 Şef Bıçağı: Gündelik doğrama ve küp şeklinde doğrama için idealdir. 1 Et Bıçağı: Et doğrama ve balık fileto için idealdir. 1 Ekmek Bıçağı: Zahmetsiz kesim için testere ağızlı bıçak ile.
Zyliss E46522 Soyacak ve Bıçak
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İki farklı kullanım; Sebze soyacağı ve testere ağızlı bıçak.
Zyliss E970008 Salata Sos Şişesi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Düşük yağlı pişirme için ideal, Zyliss Salata Sos Şişesi yemek hazırlarken ve pişirirken ihtiyaç duyulandan fazla yağ eklenmesini engeller. Lezzetli sonuçlar için yağı eşit miktarda yemeklere püskürtür. Berrak kristalden yapılmış, koku yapmayan, BPA içermeyen Tritan ve tıkanma filtresine sahiptir. Kullanımı kolay ve hızlı olan sos şişesi mutfakta vazgeçilmez bir araç haline gelecektir. Kolay kullanım için dolum göstergesi, 3/4 fincan kapasiteli Salata, balık, sebze, üzüm çekirdeği, ayçiçeği, zeytin yağı ve daha fazlası ile kullanım için.. Temizlemek için nemli bir bezle silin. Uzunluk : 8,6 cm Genişlik : 9 cm Yükseklik : 17 cm
Soyma Bıçağı 9 cm, ZYLISS
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Yüksek kaliteli Japon paslanmaz çelik bıçak uzun süreli keskinlik sağlar. Ergonomik ve tam kontrol sağlamak için tasarlanmış sap kısmına, saklama ve taşınabilirlik için koruyucu bıçak kapağına sahiptir. Kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E72414 20cm Doğrama Bıçağı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bıçak günlük doğrama ve dilimleme için mükemmeldir. Seyahat ve saklama için koruyucu bıçak kapağı bulunmaktadır.
Zyliss E72410 14cm Doğrama Bıçağı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Yüksek kaliteli, japon paslanmaz çelik bıçak besinleri kolayca kesmenizi sağlar. Yumuşak dokunuş, hassas kontrol için güvenli tutma sapı. Seyahat ve saklama için koruyucu bıçak kapağı bulunmaktadır.
Zyliss E960002 Hamburger Presi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Zyliss hamburger presi yiyeceklerin içinde ne olduğundan emin olmak isteyen herkes ve sıfırdan aşçılar için mükemmel bir mutfak aracıdır. Hiçbir dağılma olmadan mükemmel şekillendirilmiş hamburgerler oluşturmanızı sağlar. Çiğ ete dokunmadan tavaya doğrudan hamburger aktarmak için yapışmaz tepsisini dışarı çekin. - 1/2 lb veya 1/4 lb hamburger için kaymaz ayarlanabilir kapak - Dokulu yüzeyi sayesinde ızgara etkisi - Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Zyliss E10401 Classic Manuel Doğrayıcı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Keskin 18/10 paslanmaz çelik bıçaklar, doğranan gıdaları alt haznesinde saklar. Yüksek ısıya dayanıklıdır ( yaklaşık 80° ) Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E900012 Servisli Peynir, Çikolata Rendesi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Zyliss Rende, yemekleri süslemek veya masada kullanmak için peynir veya çikolatanızı kolayca rendelemeye ve saklamaya yarayan mükemmel bir mutfak aracıdır. Bu çok amaçlı rende, yemek hazırlarken zaman ve yıkama tasarrufu için gerekli mutfak aletleri miktarını azaltır. Şık tasarımı ile yemek masasına koymak için idealdir. - Ölçüm işaretli görüntüleme penceresi - Güvenli kullanım ve depolama için bıçak kapağı - Silikon kapak, depolama sırasında tazeliğini korumaya yardımcı olur. - Kolay temizlik için çıkarılabilir taban - Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Zyliss E46240 Soyacak
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ekstra sert çelik bıçaklar ile hızlı ve kolayca soyma, sağ tarafta bulunan parça yardımıyla tomurcuklanan ve istenmeyen yerlerin çıkarılmasını sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E11307 İnce Rende
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Narenciye kabuğu, sert peynir ve çikolata için ideal. Paslanmaz çelik keskin bıçaklar mükemmel performans Tezgahın üstünden rendenin kaymasını engelleyen kauçuk uç Bıçağın kullanımdan sonra bıçak ağızlarının zarar görmesini engelleyen koruyucu kapak. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E11309 Çift Yönlü Rende
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Yumuşak peynir, havuç, kabak, salatalık ve çikolata rendelemek için ideal.Paslanmaz çelik keskin bıçaklar mükemmel performans. Tezgahın üstünden rendenin kaymasını engelleyen kauçuk uç. Bıçağın kullanımdan sonra bıçak ağızlarının zarar görmesini engelleyen koruyucu kapak. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E46065 Swivel Soyacak
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Uzun süre keskinlik sağlayan sert bıçaklar ile mükemmel soyma,üst kısmındaki çelik yardımıyla gıdalar üzerindeki tomurcuklanmayı ve istenmeyen kısımları kolayca çıkartabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Domates Soyacağı, ZYLISS
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Elma ve sebze dilimleyici ile elma ve sebzelerinizi hem parçalara bölebilir hemde çekirdeğin bulunduğu kısmı çıkartabilirsiniz. Elma dilimlemek ve sebzeleri eşit aralıklarla bölmek için 2 aparatı mevcuttur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E970001 Salata Sos Karıştırıcısı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Farklı, pratik ve renkli yardımcı mutfak aletleriyle dünya çapında bir üne sahip olan Zyliss, Türkiye’de de kısa sürede kalite ve tasarım düşkünlerinin gözdesi haline geldi. Geniş ürün gamıyla mutfaklarda kullanıcılarına zaman kazandıran ve Kırmızı Nokta Tasarım Ödülü’ne sahip Zyliss, Türkiye’de takip edilen bir marka olmayı hedefliyor.
Zyliss E46300 Makas
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Dayanıklı Japon paslanmaz çelik bıçaklar, uzun ömürlü kullanım için keskinliğini korur. Kaymaz, yumuşak dokunuşlu ergonomik sapı ile rahat bir kavrama sağlar. Kutu kesici özelliğiyle kapalı kutu ve kartonların üzerindeki bantları kesmeyi kolaylaştırır. Fabrika hatasına karşı 5 yıl garantilidir. Zyliss hiçbir ürününde kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Zyliss E920121 13 cm Mini Santoku Bıçağı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Zyliss Mor Mini Santoku Bıçağı özellikle küçük eller için kullanım sırasında daha fazla kontrol sağlar. Dilimleme ve doğrama için mükemmel olan bu Japon tarzı bıçağın oluklu yüzeyi, sarımsak, ot ve et gibi doğranmış yiyecekleri rahatlıkla toplamanızı sağlar. Göz alıcı ve çok yönlü renkli bıçak mükemmel bir mutfak aracıdır. - Renkli yüksek kalite paslanmaz çelik - Kolay bir şekilde temizlemek için yapışmaz kaplama - Kontrol ve konfor için tasarlanmış ergonomik, yumuşak dokulu kavrama sapı - Güvenli saklama için bıçak kapağı- Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Zyliss E72420 Salata Bıçağı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Testere ağızlı salata bıçağı ayrıca kırıntıları minimum tutarak kek, ekmek ve diğer gıdaları dilimlemek için mükemmeldir. Kaplanmış tencere üzerinde güvenle kullanılabilir.
Kaba Rende, ZYLISS
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Tezgahın üstünden rendenin kaymasını engelleyen kauçuk uç Bıçağın kullanımdan sonra bıçak ağızlarının zarar görmesini engelleyen koruyucu kapak. Kanserojen etkisi bulunan kadminyum içermez.
Sayfa Başına Dön