Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Silence Force Extreme Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kırmızı RO5913
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Toz Bırakmayan Performans, Mükemmel Sessizlik ! 750 Watt Motor Gücü İle A Sınıfı Enerji Verimliliği Çok Sessiz : 64 Dba Ses Seviyesi Sert Zeminlerde %100 Toz Toplama Performansı İle A Sınıfı Performans Kutusu Hasarlı Ürünlerin İadesi Kabul Edilmemektedir Kargo Kaynaklı Hasarlarda, Kargo Tutanak Belgesi İle İade Gerçekleştirilebilir Orijinal Kutuya Hasar Gelmesi, Üzerine Kargo Etiketi, Bandrol, Bant V.S. Yapıştırılması Halinde İade Kabul Edilemeyecektir. Ürün/Ürünler, Tarafınıza Yönlendirilen Trendyol Kutusu İle Kargoya Teslim Edilmelidir.
Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi Kırmızı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Çıkarılabilir Plakalar 1800 W Güç : Et, balık, tavuk ve tostlar için 1800 W güç. Yapışmaz Plakalar : Döküm, yapışmaz kaplama, çift yönlü kullanılabilen plakalar. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Plakalar : Bulaşık makinesinde yıkanabilir plakalar. Barbekü Pozisyonu : Barbekü pozisyonu ile 1400 cm2 pişirme alanı Fırın Fonksiyonu : Ayarlanabilir fırın fonksiyonu. Açma Kapama Tuşu : Açma/kapama düğmesi ve pilot ışıklar. Ayarlanabilir Termostat Ergonomik : Ergonomik ve şık tutma kolu. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
My Tea Çay Makinesi Yeni Kırmızı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Akıllı Sensör Sistemi sayesinde su kaynadığında otomatik olarak sıcak tutma konumuna geçer. Sıcak tutma konumunda soğuk su ilave edildiğinde otomatik olarak kaynama konumuna geçer. Çay makinesi olarak veya özel kapağı sayesinde su ısıtıcı olarak kullanabilme 1700 W Güç 360° dönebilir taban 0,9 lt cam demlik haznesi Otomatik Kapanma 1,9 L kapasiteli, su seviyesi göstergeli su ısıtıcı Suyun kaynadığını belirten sesli sinyal %90 enerji tasarrufu Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
RO8341OA Silence Force Multicyclonic Elektrikli Süpürge
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. 3AAA Performans, Erişilmez Sessizlikle Buluştu! Toz Bırakmayan Mükemmel Performans: Bir noktadan toplanan toz oranını ifade eden, gerçek performans belirleyici Toz Toplama Performansı'nda mükemmele ulaşan Silence Force Extreme MultiCyclonic %100 Mükemmel Toz Toplama Performansı ile tüm zeminlerde harika sonuç elde etmenizi sağlar. Sınıfının En Sessizi: Silence Force Extreme MultiCyclonic mükemmel aksesuar zinciri ve motor izolasyonu sayesinde 68dB ile çoklu siklonlu süpürgeler sınıfının en sessiz süpürgesidir. Erişilmez sessizlik seviyesiyle temizlik yaparken hem sevdiklerinizi hem de komşularınızı rahatsız etme derdiniz son buluyor. %50 Enerji Tasarruflu Doğa Dostu: 2100W'a eşdeğer performans gösteren üstün verimli eko motoru sayesinde Silence Force Extreme MultiCyclonic %50 enerji tasarrufu etmenizi sağlar. Çoklu Siklon Teknolojisi: 1 adet orta, 4 adet yan siklondan oluşan çoklu siklonik filtre sistemi karbon filtre, mikro filtre ve antibakteriyel HEPA 13 filtre öncesi %99 oranında filtreleme sağlar. Mükemmel filtrelemenin yanı sıra suyla yıkanabilen siklonik filtreler kesinlikle tıkanmayarak uzun süre aynı performansı elde etmenizi sağlar. Mükemmel Filtreleme: Yıkanabilir karbon ve mikro filtre ve antibakteriyel HEPA 13 filtre sayesinde %99,95 oranında mükemmel filtreleme sağlar. Bu sayede toz ve hava karışımı olarak elektrikli süpürgeye giren hava tertemiz olarak süpürgeden dışarı çıkar ve sevdikleriniz için tam hijyen sağlar. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Silence Force 4A RO6331 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. 4AAAA Performans 750 W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği Tüm Zeminlerde 4 Dörtlük Performans : Yeni derinlemesine temizleyen başlığı ile halı, kilim, fayans, parke ve her türlü zeminde toz kaldırmadan mükemmel performans. Mükemmel Sessizlik : Maksimum Mod'da 66dB, Sessiz Mod'da ise sadece 64dB çalışma özelliği ile mükemmel performansa mükemmel sessizlikle erişin. Kompakt Tasarım : Gelişmiş manevra kabiliyeti için kompakt elektrikli süpürge. Geniş Toz Torbası Kapasitesi : 3,5 Lt'lik toz torbası kapasitesi sayesinde daha uzun süreli temizleme performansı sağlar. Kapaklı Toz Torbası - Toz Bulutuna Son! : Toz torbasının kendinden kapanan kapağı sayesinde torba değişimi sırasında toz bulutu oluşmaz. Hijyen+ torba ile toza hiç temas etmeden torba değişimi yapabilirsiniz. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Ro6441 Sılence Force 4A Elektrikli Süpürge 2015ST60151
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. 750 W Motor Gücü Çok Sessiz: 66 dBA Ses Seviyesi Ömürlük Hepa 11 Filtre ile Filtre Değişimine Gerek Yok 4,5 Lt Toz Kapasitesi Ledli 5 Ayarlı Pratik Performans Göstergesi Toz Torbası Doluluk Göstergesi Teleskopik Metal Boru Ergo Comfort Silence Ergonomik Tutma Sapı Parquet Care Başlık ile Parkeleri Çizmeden Mükemmel Temizler Kaybolmayan Aksesuar 1: Entegre Radyatör Başlığı Kaybolmayan Aksesuar 2: Entegre Mobilya Fırçası 8,4m Kordon Uzunluğu ve 11m Etki Alanı Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir
Row RO6954 X Trem Power Cyclonic Sarı Parquet Süpürge
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. 4AAAA ile Sıradışı Performans Sıradışı Ergonomi 100% toz toplama performansı 750 W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği Her Zeminde A Sınıfı Performans : Enerji etiketinin en önemli göstergelerinden biri olan Halı üzerinde A Sınıfı toz toplama performansı özelliği sizlere içinize sinen derinlemesine temizlik performansı sunar! Her Zeminde A Sınıfı Performans : Sert zeminde %100 A sınıfı Toz Toplama performansı sunar. A Sınıfı Sıradışı Filtreleme Performansı : Gelişmiş tekli siklon filtre, HEPA filtre ve yıkanabilir filtreden oluşan filtreleme sistemi sayesinde %99,98 oranında filtreleme sağlar. Siz ve sevdikleriniz için anti alerjik bir ortam sunar. Filtreleme sistemlerinin üstün performansı sayesinde filtre değişimi daha geç yapılır, bu sayede uzun süre yüksek performans korunur. Eco Verimli Motor ile A Sınıfı Enerji Verimliliği : 750W motor gücüne karşın 2100W*lık süpürgeyle eşit performans sunan Eco Verimli Motor sayesinde enerjiden tasarruf ederken performanstan ödün vermezsiniz.*Bir önceki 2100W Rowenta elektrikli süpürge serisi ile karşılaştırıldığında. XL Hazne Kapasitesi ile Büyük Evler için İdeal : 2,75L toz haznesi kapasitesi ile sınıfının en geniş toz haznesi kapasitesine sahiptir. Bu sayede hem daha nadir hazne temizliği yapılır hem de daha hızlı kullanıma hazır olur. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Vitapress Narenciye Sıkacağı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Tüm günlük nareciye sıkma ihtiyacınızı karşılayacak kompakt ve şık bir ürün Posasız meyve suları için ikinci posa filtresi Güç:25 W Otomatik açma/kapama Meyve basıncını algılar Çıkarılabilir Hazne 0,6 Lt. 2 tarafa dönen başlık Posa Filtresi 2 plastik Boyutlar:19,3 x 18 x 19,6 cm Ağırlık:0,77 kg Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Ingenio Rende
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Çift Yönlü Rendeleme Kaymaz Taban Her iki yönden ekstra hızlı doğrama. 2015 iyi tasarım ödülü. En yaratıcı en yenilikçi endrüstriyel ürün. Uzun ömürlü. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Ingenio Elma Dilimleyici
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Tamı Tamına Dilimleme için Uzun Bıçaklar Emniyetli Saklama İçin Kılıf Ödüllü Tasarım : 2015 iyi tasarım ödülü. En yaratıcı en yenilikçi endrüstriyel ürün. Sağlam ve Dayanıklı Yapı : Uzun ömürlü. Üstün Kalite : Tüm Tefalürünlerinin kalitesistandartlara tabidir ve ürün piyasaya sunulmadan öncepek çok laboratuar testlerinden geçer. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Versatilist Izgara Ve Toast Makinesi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. 1800 W 360° barbekü konumu Geniş pişirme plakaları 3 kademeli termostatı Versatilis Izgara ve Tost Makinesi ile kahvaltıların vazgeçilmezi tostu hazırlamak çok pratik, üstelik çok da lezzetli Tefal Versatilis çift yüzeyli çıkarılabilir pişirme plakaları sayesinde hem ızgara ve tost hem de yumurta, omlet gibi karışımları kolayca pişirmenizi sağlar Ebat: 41 x 16 x 32,5 cm Ağırlık: 4,5 kg Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Touch Soyma Bıçağı 9 cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Kalın Naylon Yumuşak Ve Kolay Kavranabilen Saplar Bulaşık Makinasında Yıkanabilir Ürün koruma bandı/ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Titanium Chef Tava 22 cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Yemek yapmayı seven, mutfakta çokça zaman geçiren ve tava tencerelerini özenle seçen kişiler için dayanıklı ve uzun ömürlü seri. Titanium Pro Kaplama : Titanium force ile karşılaştırıldığında 2 kat daha uzun ömürlü. Sadece Tefal'e özel Thermo-Spot Teknolojisi : Gıdaların pişirilmesi için ideal ısı seviyesi olan 180C'ye ulaştığında renk değiştirerek size haber veren Thermo-Spot teknolojisi ile tüm pişirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Yapışmaz Yüzey : Kolayca temizleyin, rahatça yemek pişirin. Tüm Ocaklarla Uyumlu : İndüksiyon dahil tüm ocak türleriyle uyumlu. Konforlu Sap : Konforlu tutma sapı sayesinde yemek pişirmeyi, kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek için idealdir. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Easy Grip Dikdörtgen Fırın Tepsisi 36x23 cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Karbon-çelik, sağlam ve dayanıklı! Kekleri ve börekleri kolayca çıkaracaksınız Geniş ve konforlu Tutma Yerleri : Geniş ve konforlu tutma yerleri konforlu ve rahat bir kullanım sağlar. Sert Karbon-Çelik Malzeme : İçeriğindeki Sert Karbon-Çelik Malzeme dayanıklı yapısını uzun yıllar boyu korumasına yardımcı olur Gıdaların kolayca çıkarılması için pürüzlü yüzey : Pürüzlü yüzey, pişirdiğiniz ürünlerin servisine yardımcı olur, kalıptan kolayca çıkarılmasını sağlar Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Titanium Pleasure Tava 28 cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Titanium Force Kaplama : Tefal Power Glide Kaplamaya Göre 2 Kata Kadar Daha Dayanıklı Alüminyum Materyal ile Etkili Isı Dağılımı : Lezzetli Yemekler Bakırla Güçlendirilmiş Diffusal Taban ile Eşit Isı Dağılımı ve Eşit Pişirme! Üstün Yapışmazlığı Sayesinde Yağsız Pişirme ve Kolay Temizleme Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Titanium Hard + Tava 30 cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Dayanıklı Titanium Kaplama 3 Kata Kadar Daha Dayanıklı : Titanium force kaplamaya göre 3 kata kadar daha dayanıklı. Sadece Tefal'e Özel Thermo-Spot Teknolojisi : Gıdaların pişirilmesi için ideal ısı seviyesi olan 180C'ye ulaştığında renk değiştirerek size haber veren Thermo-Spot teknolojisi ile tüm pişirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Yapışmaz Yüzey : Kolay temizleyin, rahatça yemek pişirin. Tüm Ocaklarla Uyumlu : İndüksiyon dahil tüm ocak türleriyle uyumlu. Sağlığınız ve çevre için: Tefal : % 100 güvenli yapışmaz kaplama Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Talent Servis Kaşığı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Mükemmel pişirme için şık ve elegan aksesuarlar ! Yüksek kalite parlatılmış paslanmaz çelik ürünler Yuvarlak kalın başlar, yumuşak saplar Bulaşık makinasında yıkanabilir SS 430 Paslanmaz Çelik'ten üretilen Talent Aksesuarlar şıklığının yanında en üst düzey sağlamlığa sahiptir. Talent serisi diğer aksesuar setlerinden farklı olarak aynı zamanda servis aksesuarlarına da sahiptir. Talent serisi aksesuarlar , temizlemesi kolay ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygun yapıdadır. Ebat: 35,4 x 9 x3,7 cm Ağırlık: 0,158 kg Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Titanium Character Tava 21 Cm
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Dayanıklı Titanium Kaplama Sadece Tefal'e Özel Thermo-Spot teknolojisi : Gıdaların pişirilmesi için ideal ısı seviyesi olan 180 dereceye ulaştığında renk değiştirerek size haber veren Thermo-Spot teknolojisi ile tüm pişirme sürecini kontrol edebilirsiniz. Kolay Temizlenir : Kolayca temizleyin, rahatça yemek pişirin. Sağlığınız ve çevre için: Tefal : % 100 güvenli yapışmaz kaplama. Tüm Ocaklarla Uyumlu : İndüksiyon dahil tüm ocak türleriyle uyumlu. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Premium Care Precious Curl Saç Şekillendirici CF3460F0 Lila
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Her saç tipi için bakımlı mükemmel bukleler. 360° Dönebilen Kordon 45 Saniyede Kullanıma Hazır 130°C - 200 °C yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol ayarı. Özel Kaşmir Keratin ve argan yağı kaplama. 1 saat kullanılmadığında otomatik kapanır. Doğal görünümlü bukleler ve dalgalar için 25 mm maşa. 45 saniye içinde kullanıma hazır. Ürün koruma bandı/ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Mineral Signature 24 cm Tava
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Bu butikte kampanyalar geçerli değildir. 2 Yıl Garantilidir. Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilecektir. Döküm Alüminyum sayesinde mükemmel ısı tutan seri : Mineral Signature 3,5 mm. döküm alüminyum sayesinde mükemmel ısı tutma performansı İndüksiyon taban sayesinde tüm ocak türleriyle uyumlu Thermo-spot teknolojisi Özel Titanium kaplama ile rahat kullanım : Mineral Signature serisi Tencere ve Tavalar Titanium iç kaplaması sayesinde yapışmaları engeller. Döküm Alüminyum Materyali ile Mükemmel Isı Dağılımı : Mineral Signature serisindeki tava ve tencereler, alüminyum materyal teknolojisi sayesinde çok hızlı bir şekilde ısınır, mükemmel bir şekilde ısıyı tutar ve ısının homojen şekilde dağılmasını sağlar. Kalın ve Dayanıklı İndüksiyon Taban : Mineral Signature serisi, mükemmel ısı tutma ve ısının eşit oranda dağılmasını sağlayan eşsiz indüksiyon taban teknolojisi sayesinde yemekleri gerçek lezzetlerinde hazırlamayı vadediyor. İndüksiyon taban dahil tüm ocaklarda kullanıma uyumludur. Kutusu hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo kaynaklı hasarlarda, kargo tutanak belgesi ile iade gerçekleştirilebilir. Orijinal kutuya hasar gelmesi, üzerine kargo etiketi, bandrol, bant v.s. yapıştırılması halinde iade kabul edilemeyecektir. Ürün/ürünler, tarafınıza yönlendirilen trendyol kutusu ile kargoya teslim edilmelidir.
Sayfa Başına Dön