Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Endüstriyel Bnkb Metal Bank
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar ekose bej kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Spd Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar sarı renk kumaş ile kaplanmıstır.
Endüstriyel Metal Itlk Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar eskitme gorünümlü kahve kumas ile kaplanmıstır.
Kafesli Metal Adx Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar siyah sunı deriyle kaplanmıstır.Ayaklar 1.sınıf gurgen ağacından üretilmiştir.
Masif Ayak Döşemeli Slm Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup naturel renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar gri renk suni deri ile kaplanmıstır.
Tesla Endüstriyel Jut Bar Sandalyesi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün bir KOZZA HOME tasarımıdır. Ürün metal gövde üzerine statik boyalıdır ve oturumu 360 derece döner millidir.Sırt ve font kısmı jüt kumaş ile kaplanmıştır.
Krom Ayak Döşemeli P312 Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları kromaj kaplama metaldir. Döşemeli kısımlar siyah suni deri ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Prt Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup naturel renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar cappucıno renk kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Prk  Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar yeşil kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Upr Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar bej renk kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar beyaz renk kumaş ile kaplanmıstır.
Endüstriyel Bnkb Metal Bank
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar ekose kırmızı kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli P311 Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup naturel renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar siyah suni deri ile kaplanmıstır.
Bronz Eskitme Metal Dna Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine bronz esitme boyalı olup döşemeli kısımlar sütlü kahve deri ile kaplanmıstır.
Endüstriyel Metal Ahşap Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar kumaş ile kaplanmıstır.Kol ve sırt kısımları 1.sınıf gurgen ağacından üretilmiştir.
Masif Ayak Döşemeli Sun Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar yeşil renk kumaş ile kaplanmıstır.
Tesla Endüstriyel Deri Bar Sandalyesi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün bir KOZZA HOME tasarımıdır. Ürün metal gövde üzerine statik boyalıdır ve oturumu 360 derece döner millidir.Sırt ve font kısmı taba rengi sunı deri ile kaplanmıştır.
Masif Ayak Döşemeli Str Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar mavi renk kumaş ile kaplanmıstır.
Masif Ayak Döşemeli Tlp Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürünün ayakları masif olup 1. sınıf fırınlanmıs gürgen ağacından yapılmış olup ceviz renk cilalıdır. Döşemeli kısımlar bordo ve gri renk kumaş ile kaplanmıstır.
Endüstriyel Metal Itls Sandalye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İncelemekte olduğunuz ürün metal govde üzerine statik boyalı olup döşemeli kısımlar sarı kumas ile kaplanmıstır.
Sayfa Başına Dön