Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92924 NM 87528 PICNIC IN PROVENCE SET Ürün Detayı : 20 parça çatal-kaşık-bıçak, masa örtüsü ve peçete ile piknik sepeti. 4 tabak, 4 fincan, 4 servis kaşığı, çatal ve bıçak, ayrıca 1 örtü ve 4 yıkanır kumaş peçete takımı.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 68487 Balloner X4 Balon Yapma Makinesi Y Ürün Detayı : Farklı balonları birleştirerek renkli ve şekilli balonlar yaratmak için! 2 üfleme kamışı ve 3 farklı renkte 20 gramlık 4 hamur tüpü içeriyor: 2 kırmızı, 1 mavi ve 1 sarı. Yalnızca bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ağız ve buruna sokulmasına izin vermeyin. Uyarı: Çiklet değildir. Çiğnenmemeli ve yutulmamalıdır. Tavsiyeler: Hamuru tüpe koymak için parmaklarınızı hafifçe ıslatın. Elleriniz kuruyken ovuşturduğunuzda manyetik bir alan oluşturarak balonların birbirine yapışmasını sağlayabilir, böylece şekiller, desenler vb. yapabilirsiniz. Kendi renkli balonlarınızı kendiniz yapın! Uyari. Sadece bir yetişkinin direk gözetimi altında kullanılmalıdır.,Kimyasal maddelerin gözler veya ağızla temas etmesinden kaçının.,Malzemeyi yutulmamalıdır.,Malzemeler ağza sokulmamalıdır.,Uyarı. 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içermektedir. Boğulma tehlikesi.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 84030 Megapuzzle Floor Dancer Resimli De Ürün Detayı : Yere kurmak için 24 parçalık yapboz halı (60 x 90 cm). Kartondan, saplı ve pratik bir çantanın içinde sunuluyor. Yapboz; dikkat, görsel hafıza, mekân düzenleme kapasitelerini ve sorun çözme becerilerini geliştirir. Yapboz oyunu, eğlenceli olmasının yanı sıra çocuğunuzun özgüvenini artırır, çabalarının karşılığını almayı öğretir, zorluklar karşısında tolerans ve tatmin duygularını güçlendirir.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 89326 Beep Hero Ray Figür + Araba Ürün Detayı : Süper kahraman yardıma! Süper araba ile! Başını çevirdiğinizde sevimli bir klik-klak sesi çıkaran figür. Minik ellere uygun yuvarlatılmış formlu tasarım ve ebat. Küçük boyutları nedeniyle dilediği yere götürebilir.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 87677 Plasty Play Color-X4 Oyun Hamuru S Ürün Detayı : Dört şişe yumuşak oyun hamuru seti. Rengârenk. Her biri 100 g.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 49757 Creart Tızıano Area İki Taraflı Kl Ürün Detayı : Ahşap çerçevesi, duvara ya da dilediğiniz asmanızı sağlayacak iki deliği var. Ebatları: 33 x 26 x 1 cm. Tebeşir silgisiyle ya da nemli bir bezle kolayca temizlenebiliyor. Tebeşir ve keçeli kalem dahil değildir. Tebeşirler ve silinebilen kalemler için çift yüzlü klasik yazı tahtası Çocukların yaratıcılık ve ifade güçlerini yansıtabilecekleri temel bir oyuncak. Uyari. Sadece bir yetişkinin direk gözetimi altında kullanılmalıdır.,Kimyasal maddelerin gözler veya ağızla temas etmesinden kaçının.,Malzemeyi yutulmamalıdır.,Malzemeler ağza sokulmamalıdır.,Uyarı. 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içermektedir. Boğulma tehlikesi. Uyarı. 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içermektedir. Boğulma tehlikesi.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : "80755 Superauto Beep-Beep Aktivite Ev G Ürün Detayı : Evolütif yürüteç ve ev gezinti aracı. Dengeli, güvenli, dayanıklı. 3 melodi, korna ve direksiyon. İlk adımlarında ona güven verir. Dikiz aynası, oyuncak vites kolu (öne ve arkaya) ve çıngıraklı merdane. Oyuncaklar için çantası ve kayma anında hızlanmayı önleyen hız düşürücü tekerlekleri var. Sapa dönüşebilen sırtlık (dikey pozisyon); kendine olan güvenini ve azmini geliştirir. Dikiz aynası, oyuncak vites kolu (öne ve arkaya) ve çıngıraklı merdane. Uyarı. Düşme tehlikesi. 36 aydan küçük çocukların gözetimsiz oynamasına ya da binmesine izin vermeyin.Uyarı: Ürünün dayanma kapasitesini aşabileceğinden, 36 aydan büyük çocuklar tarafından kullanılması önerilmez.,Kamuya açık karayolları, ıslak alanlar ve eğimli yüzeyler gibi, risk arz edebilecek yerlerde kullanılmamalıdır.,Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.,Tedbirli kullanın: Kullanan kişinin ya da üçüncü şahısların yaralanmasına neden olabilecek düşme ya da çarpmalara meydan vermemek için ürünün kullanımı önemli düzeyde beceri gerektirir.,Kullanılmış pilleri uygun şekilde imha edin.,Bu bilgileri, ileride ihtiyaç duyabileceğinizi göz önünde bulundurarak muhafaza ediniz.,Tükenmiş piller oyuncaktan çıkarılmalıdır.,Piller kutup işaretlerine uyularak takılmalıdır.,Şarj edilmeyen piller şarj edilmeye çalışılmamalıdır.,Şarj edilebilir piller şarj edilmeden önce oyuncaktan çıkarılmalıdır.,Şarj edilebilir piller sadece bir yetişkin gözetiminde şarj edilmelidir.,Güç çıkışlarına kısa devre yaptırılmamalıdır.,Bir yetişkin tarafından monte edilmeli, piller de yetişkin birisi tarafından takılmalıdır.,Pilleri ateşe atmayın, bu durum patlama ya da kaçaklara neden olabilir.,Farklı tipteki piller, eski ve yeni piller karıştırılarak kullanılmamalıdır.,Oyuncak uzun bir süre kullanılmayacaksa, muhafaza etmeden önce pilleri içinden çıkarın.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : "53702 Domus Cleanıng Set Yer Temizleme Ürün Detayı : Bu temizlik arabasında bir süpürge sopası, uzun saplı ve asılabilir bir paspas, kısa saplı bir el süpürgesi, faraş ve kulplu bir presli kova bulunuyor. El süpürgesi faraşın içine yerleştiriliyor ve tüm parçalar kovanın içindeki özel yerlerinde muhafaza ediliyor. Göz alıcı baskılı süslemelerine bayılacaklar. Evcilik oyunu oynamak için, temizlik kovası, saplı yer bezi, yer fırçası, el fırçası ve faraştan oluşan temizlik seti. Albenili ve eğlenceli tasarımıyla çok güncel. Uyarı. 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içermektedir. Boğulma tehlikesi.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92250 MAGNET TRAIN Ürün Detayı : Kendi manyetik raylı trenini kur ve manyetik kaldırmanın sihrini keşfet. Sensör ve elektro mıknatıslarla. Tekerleksiz. Motorsuz. Havaya kaldır! Devre ölçüleri: 73,7 x 45 cm.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 90835 Megapuzzle Mat Resimli Dev Yapboz Ürün Detayı : Yere kurmak için 24 parçalık yapboz halı (60 x 90 cm). Kartondan, saplı ve pratik bir çantanın içinde sunuluyor. Yapboz; dikkat, görsel hafıza, mekân düzenlemesi kapasitelerini ve sorun çözme becerilerini geliştirir. Yapboz oynamak hem eğlencelidir hem de çocuğunuzun özgüvenini artırır, çabalarının karşılığını almayı öğretir, zorluklar karşısında tolerans ve tatmin duygularını güçlendirir.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 87620 Tom Erkek Bebek Ürün Detayı : Tom, Caroline'in erkek kardeşi. İkisi de Amanda'nın çok yakın arkadaşları. Tom çok muzip, yaramaz, senin gibi yerinde duramayan bir çocuk. Bebek oyunları sevgi ve şefkat duygularını ve sembolik oyunu teşvik eder, bireysel ve sosyal zekâyı geliştirir. Saçlarını tarayacak, banyo yaptıracak ve giydirecekler. Sihirbazlığa, tiyatroya ve sinemaya meraklı 5 yaşında bir erkek çocuğu temsil ediyor. Oynamak ve taşımak için ideal boyut. Giysileri kolayca giydirilip çıkartılabiliyor.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92465 CLAKI CLINK-KEY Ürün Detayı : Bebeğiniz anahtarları neden bu kadar çok seviyor? Birbirlerine çarptıklarında ses çıkardıkları için olabilir mi? Bu anahtarlık üç adet renkli dişlik anahtarlığa sahip. BPA içermez.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 87138 Clakı Emotıons Aktiviteli Çıngırak Ürün Detayı : Duygularla oynamak için çıngırak. Dönen ve değişen farklı yüz ifadeleri içeren bir küresi var. Daha iyi kavramaları için sapı var. Çıngırak, daha ilk aylardan çocukların duyularının gelişimine faydaları kanıtlanmış temel bir gereçtir. Dikkati, özellikle işitsel algılamayı geliştirir, göz-el ve hareket eşgüdümünü güçlendirir. İlk aylardan itibaren duyu-hareket gelişimine ve kinestetik-bedensel zekânın güçlenmesine yardımcı olur. Onu sallamak ve hareket ettirmek bebeği rahatlatır ve sesler çıkarabileceğini keşfettikçe özgüveni artar ve çok eğlenir. Çıngırağı salladıkça çıkan ses, sebep sonuç ilişkisini öğrenmeyi ve ilişki kurma yetisini güçlendirir.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92279 CHIC FACTORY Ürün Detayı : Kordon ve makas kullanmadan dilediğiniz gibi takılar tasarlayın ve hazırlayın. Hem kolay hem de çok eğlenceli! Ayrı satılan yedek boncuklar mevcut. İhtiyacın olan her şey bu kit içerisinde: Kolu çevirdiğinde çalışan boncuk dizme makinesi. 100 renkli boncuk ve 6 parlak süsleme. Dilediğiniz kombinasyonlarla bileklik ve kolyeler yapabilirsiniz. Kullanım talimatları ile birlikte.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 90633 Go! Dog Kurmalı Oyuncak Ürün Detayı : 3 yaşından itibaren 9 yaşa kadar ÖlçülerBoy: 4.50cm.En: 5.30cm.Derinlik: 7.00cm.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92287 COUTURE RAINBOW Ürün Detayı : Örelim, örelim. Dokuma tezgahın, 6 renkli yumağın ve ellerinle, kendi tarzına göre rengarenk bir bere, bir şal veya bir ponpon örebilirsin! İçindekiler: Yuvarlak ve geniş iki dokuma tezgahı, 6 renkli yün yumağı ve iki araç.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 92232 BIOEXPLORER HANDY LAMP Ürün Detayı : Bir fener ve bir askılı el feneri, kampa çıkmak ve doğanın ortasında gece hayatını gözlemlemek için mükemmel fikir. Kompakt, hafif ve kullanışlı. Asmak ve taşımak için askılı fenere dönüştürmek için kaldırmak yeterli.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 88039 Natural Pasıtos Aktiviteli Ahşap Y Ürün Detayı : İkisi bir arada. 4 tekerlekli tahta yürüteç ve aynı zamanda aktivite merkezi. İlk adımlarını atarken oyun ve emniyet. İlk adımlar aşamasında duyu-hareket gelişimini, dengesini, vücudun sağ sol kısımlarını kullanma becerisini ve özgüveni teşvik etmek için ideal Sessiz ve kaymaz tekerlekler, geniş ve rahat itme kolu ve oyuncaklarını taşıması için fileli arka sepet. Duyularını geliştiren etkinlikler: Döner ayna, geçmeli geometrik şekiller, dolambaçlı boncuklu yol, dişliler, rulo. Adım adım her geçen gün daha bir eğlenceli
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 88075 Fresh Farm Cookıng Metal Mutfak Se Ürün Detayı : Yemek yapalım mı? Lakeli çelik mutfak gereçleri ve tencerelerden oluşan 9 parça mutfak seti. Mutfak oyunları için özel tasarım ve tarz. Kulplu ve kapaklı 2 tencere, 1 adet saplı derin tava ve 5 mutfak gereci: Kepçe, delikli kepçe, spatula ve makarna süzgeci.
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 84386 Gıra Gıra Blue Beşik İçin Müzikli Ürün Detayı : Beşik için kumaştan müzikli dönence. Bebeğinizin ilk aylarından itibaren son derece yararlı olan, rahatlatıcı bir uyku düzeni yaratmanıza yardımcı oluyor. Sağladığı güven ve sükûnetle ona çok çabuk alışacak, kısa sürede dinlenme saatiyle bağlantı kurmaya başlayacaktır. Bebeğiniz başının üzerinde dönen kumaş figürlerin hareketini bakışlarıyla izlerken tatlı ve tanıdık bir melodi dinleyecek. Basit takma mekanizması. Kurmalı.
Sayfa Başına Dön