Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Çift Kişilik Naturel Buldan Pike Saçaklı Hereke A.Mavi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Saçaklı Buldan Örtümüz %100 Pamuk İpliği İle El Tezgâhlarında Dokunmuştur Ham Natural ve İpliği Boyalı Renklerde Bir Üründür Yatak Örtüsü , Pike , Çekyat , Koltuk ve Masalarda Dekoratif Örtü olarak kullanılabilir Kullanım Alanı Geniş Bir Üründür Paket İçeriği 1 Adettir Pike: 200x235cm (1Ad) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik 1 Alana 1 Bedava Lastikli Çarşaf Seti Menekşe Mavi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . %65 pamuk + %35 polycotton Lastikli çarşaf: 160 x 200 cm (2 adet ) + 50 x 70 cm (4 adet ). İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
3D Raşel Masa Örtüsü Carmen Taş
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Dertsiz Şeklinde Tabir edilen Masa Örtüsü Kumaşından Üretilmiştir Raşel Kumaş , yıkama kolaylığı sunmaktadır Kırışmaz Leke Tutmaz 3D baskı Kalitesi ile Farklı seçenekler Sunmaktayız 6 Kişilik Masalar için ideal Ölçüdür Masa Ölçünüzü Ölçemeyi Lütfen Unutmayın Ölçüler Birebir ölçüdür Ebat : 155x180 Cm (1 adet) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Baskılı Pike Takımı BirdCage Turkuaz
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Ürün Paketi İçindeki Pike Baskılı Pikedir,Çarşafı Ve Yastığı İle Tam Bir Takımdır Orjinal Paket ile Tarafınıza Gönderilecektir %100 Polycotton Pike:160 x 230cm (1 ad.) Çarşaf: 160 x 240 cm (1 ad.) Std Yastık Kılıfı :50 x 70cm (1 ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Nevresim Takımı Kolay Ütülenir Kelebek Mint
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Kolay Ütülenebilir Özelliği Bulunmaktadır Yıkama Sonrası Çekme ve Akma Problemi İle Karşılaşılmaz Bakımı Kolay Pamuk Karışımlıdır Hafiftir Hava Geçirgenliği Mevcuttur Hızlı Kurur Kolay Ütülenir Paket İçeriği 3 Parçadan oluşmaktadır %65 Pamuk %35 Pes Nevresim :160x220cm (1 ad. Düğmeli) Düz Çarşaf 160x240cm (1ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (1ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Nevresim Takımı Leo Kahve
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Kolay Ütülenebilir Özelliği Bulunmaktadır Yıkama Sonrası Çekme ve Akma Problemi İle Karşılaşılmaz Bakımı Kolay Pamuk Karışımlıdır Hafiftir Hava Geçirgenliği Mevcuttur Hızlı Kurur Kolay Ütülenir Paket İçeriği 4 Parçadan oluşmaktadır Nevresim :200x220cm (1 ad Düğmeli) Düz Çarşaf 220x240cm (1Ad) Std Yastık Kılıfı :50x70 (2Ad) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik 3D Micro Saten Nevresim Takımı Ferezya Somon
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Micro Saten %70 Pamuk-%30 Pes Nevresim: 200x220cm (1 Ad.Düğmeli) Düz Çarşaf: 220x240cm (1 Ad.) Std. Yastık Kılıfı : 50x70 (2 Ad.) 3D Dijital Baskı Tekniği İle Üretilmiştir.Nevresim Deseni ve Yastıklar Görselde Gözüktüğü Gibidir.Dış Yüzey Micro Saten Kumaştan Üretilmiştir.Ürünümüzün Çarşaf ve Cilde Temas Eden Kısımları Natural İpliği Boyalı Kumaştan Üretilmiştir. Son Derece Emicidir ve Sıcaklık Dengeleme Özelliği Bulunmaktadır.Hava Geçirgenliği Yüksek ve Nefes Alabilen Yapıya Sahiptir. Yıkama Sonrası Akma Problemi İle Karşılaşılmaz. Cilde Rahat Bir Dokunuş Sağlar. Bakımı Kolaydır.Paket İçeriği 4 Parçadan oluşmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Kolay Ütülenir Nevresim Takımı CafeParis Pembe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . %65 Pamuk %35 Pes Nevresim :160x220cm (1 ad. Düğmeli) Düz Çarşaf 160x240cm (1 ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (1 ad.) Kolay Ütülenebilir Özelliği Bulunmaktadır. Yıkama Sonrası Çekme ve Akma Problemi İle Karşılaşılmaz. Bakımı Kolay Pamuk Karışımlıdır. Hafiftir Hava Geçirgenliği Mevcuttur. Hızlı Kurur Kolay Ütülenir. Paket İçeriği 3 Parçadan oluşmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Pike Takımı Eftelya Kahve
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . %100 Pamuk Piti Örgülü Pike Kumaşı Pike: 160x235cm (1ad.) Çarşaf : 160 x 240cm (1ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (1 ad.) Pike Örtümüz Rahat Ve Yumuşak Kumaş Yapısına Sahip Kareli Örgü Sistemi İle %100 Pamuk İpliğinden Üretilmiştir. Ürünümüz Pike + Çarşaf +Yastık Kılıfı (1) olarak Toplam da 3 Parçadan oluşmaktadır. Pikede Hava Geçirgenliği Mevcuttur. Serinlik Hissi Verir. Son derece Emici Yapıya Sahiptir. Türkiye-Denizli de Üretilmiştir. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Baskılı Pike Takımı Rema A.Mavi
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . %100 Pamuk Piti Örgülü Pike Kumaşı Pike: 160x235cm (1ad.) Çarşaf : 160 x 240cm (1ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (1 Ad.) Pike Örtümüz Rahat Ve Yumşak Kumaş Yapısına Sahip Kareli Örgü Sistemi İle %100 Pamuk İpliğinden Üretilmiştir. Ürünümüz Pike + Çarşaf +Yastık Kılıfı (1) olarak Toplam da 3 Parçadan oluşmaktadır..Pikede Hava Geçirgenliği Mevcuttur.Serinlik Hissi Verir.Son derece Emici Yapıya Sahiptir.Türkiye-Denizli de Üretilmiştir. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Peştemal Amerikan Pembe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . %100 Organik Pamuk İpliği Boyalı Peştamal: 100x180 cm (1adet) Peştamal %100 Pamuk İpliği İle El Tezgâhlarında Dokunmuştur. İpliğinden Boyalıdır. Çok Yumuşak ve Hafiftir. Bir Havlu Kadar Hızlı Su Emer ve Çok Çabuk Kurur. Günümüzde İse Hamamda, Spada, Sporda, Banyoda, Plajda, Havuzda, Teknede kullanabilirsiniz. İsterseniz Masa Örtüsü , Koltuk Şalı , Gibi Dekor Amaçlıda kullanabilirsiniz. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Kapitone Yatak Örtüsü Seti Bird Gri
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Etrafındaki biyesi ve yuvarlak köşeleri Özenle işlenmiş yatak örtüsüne özel bir dokunuş sağlamaktadır Yumuşak dolguludur ve kapitonelidir Çift taraflı kullanılabilir Arkası ve önü aynı desendir Paket içerisinde 2 parça ürün bulunmaktadır Rahatlıkla Yıkama ve Kurutma Yapılabilir Bakteri Yapmaz Günlük kullanım için İdeal Bir Üründür Dış Kılıf: %65 Pamuklu Kumaş %35 Pes + İçi: Vatka Elyaf Kapitone Yatak Örtüsü :160x220cm (1 ad.) + Std Yastık Kılıfı : 50x70cm (1 ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Kapitone Yatak Örtüsü Seti Atlantis Beyaz
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Etrafındaki biyesi ve yuvarlak köşeleri Özenle işlenmiş yatak örtüsüne özel bir dokunuş sağlamaktadır Yumuşak dolguludur ve kapitonelidir Çift taraflı kullanılabilir Arkası ve önü aynı desendir Paket içerisinde 3 parça ürün bulunmaktadır Rahatlıkla Yıkama ve Kurutma Yapılabilir Bakteri Yapmaz Günlük kullanım için İdeal Bir Üründür Dış Kılıf: %65 Pamuklu Kumaş %35 Pes + İçi: Vatka Elyaf Kapitone Yatak Örtüsü :200x220cm (1 ad.) + Std Yastık Kılıfı : 50x70cm (2 ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Baskılı Pike Takımı Coretta A.Pembe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Pike Örtümüz Rahat Ve Yumuşak Kumaş Yapısına Sahip Kareli Örgü Sistemi İle %100 Pamuk İpliğinden Üretilmiştir Ürünümüz Pike + Çarşaf +Yastık Kılıfı (2) olarak Toplam da 4 Parçadan oluşmaktadır Pikede Hava Geçirgenliği Mevcuttur Serinlik Hissi Verir Son derece Emici Yapıya Sahiptir Türkiye-Denizli de Üretilmiştir %100 Pamuk Piti Örgülü Pike Kumaşı Pike: 200x235cm (1 ad.) Çarşaf : 220x240cm (1 ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (2 ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Baskılı Pike Takımı CafeParis Pembe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Pike Takımı %100 Pamuk Piti Örgülü Pike Kumaşı Pike: 200x235cm (1ad.) Çarşaf : 220x240cm (1ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (2 Ad.) Pike Örtümüz Rahat Ve Yumşak Kumaş Yapısına Sahip Kareli Örgü Sistemi İle %100 Pamuk İpliğinden Üretilmiştir. Ürünümüz Pike + Çarşaf +Yastık Kılıfı (2) olarak Toplam da 4 Parçadan oluşmaktadır..Pikede Hava Geçirgenliği Mevcuttur.Serinlik Hissi Verir.Son derece Emici Yapıya Sahiptir.Türkiye-Denizli de Üretilmiştir. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Kolay Ütülenir Nevresim Takımı Ametist Kahve
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Kolay Ütülenebilir Özelliği Bulunmaktadır Yıkama Sonrası Çekme ve Akma Problemi İle Karşılaşılmaz Bakımı Kolay Pamuk Karışımlıdır Hafiftir Hava Geçirgenliği Mevcuttur Hızlı Kurur Kolay Ütülenir Paket İçeriği 3 Parçadan oluşmaktadır %70 Pamuk %30 Pes Nevresim :160x220cm (1 ad. Düğmeli) Düz Çarşaf 160x230cm (1ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (1ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Tek Kişilik Kapitone Yatak Örtüsü Seti Pretty Pembe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Dış Kılıf: %65 Pamuklu Kumaş %35 Pes + İçi: Vatka Elyaf Kapitone Yatak Örtüsü :160x220cm (1ad.) + Std.Yastık Kılıfı : 50x70cm (1ad.) K2 Etrafındaki biyesi ve yuvarlak köşeleri Özenle işlenmiş yatak örtüsüne özel bir dokunuş sağlamaktadır. Yumuşak dolguludur ve kapitonelidir. Çift taraflı kullanılabilir.Arkası ve önü aynı desendir.Paket içerisinde 2 parça ürün bulunmaktadır.Rahatlıkla Yıkama ve Kurutma Yapılabilir.Bakteri Yapmaz.Günlük kullanım için İdeal Bir Üründür. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Kare Örgü Pike Lila
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Pikemize Farklı Örgü tekniği ile Kareli Dokuma yapılmıştır Çok yönlü kullanıma uygundur Sıcak yaz geceleri için idal bir üründür %100 Pamuk Pike: 200x234 Cm (1 ad.). İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çok Amaçlı Pike Battaniye İskoç Kırmızı
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Çok Amaçlı Kullanım Sağlayan bu örtü , Yatak Örtüsü + Masa Örtüsü + Dekoratif Örtü + Pike Örtü + Televizyon Battaniye vs Gibi yerlerde kullanılabilir %100 Pamuklu Üründür İpliği Boyalı renkli bir üründür Hava geçirgenliği Sağlar Terletmez Saçaklı Örtü Pike : 200x240Cm (1Ad) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Çift Kişilik Pike Örtü Takımı Andalucia Turkuaz
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın . Ürünümüz de Yumuşak Tuşe, Çekmezlik ve Kolay Ütü Özelliği Bulunmaktadır Ürünümüz Pike (1 ad.) + Çarşaf (1 ad.) +Yastık Kılıfı (2 ad.) olarak Toplam da 4 Parçadan oluşmaktadır Ürün Yıkama Talimatlarına Uyulduğu Sürece Akmazlık Garantilidir Pike Örgüsü Dolgun Dokusu Sayesinde Yumuşaklık Hissi Vermektedir Ürünümüz Pike Örtü Olarak Kullanıldığı gibi Günlük Yatak Örtüsü Takımı Olarakta Kullanılabilir Üretim Yeri Türkiye/Denizli'dir Özel Dolgulu Pike: İç Yüzey Pamuklu , Dış Yüzey %60 Pamuk + (%40 Pes) Flament Karışımlı İplik Pike: 200x230cm (1 ad.) Çarşaf : 220x240cm (1 ad.) Std Yastık Kılıfı :50x70 (2 ad.) İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.
Sayfa Başına Dön