Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Mystic India Siyah Çay(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
 Hindistan'da yetişen bu öze çay yapraklarının muhteşem aromasına bir de elma ve tarçının büyülü kokusu eklendi. Mutlaka denemelisiniz!
Taylan Kümeli Arınma 3, CHADO ÇAY
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Sağlıklı beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli tarafından hazırlanan kuru kayısı ve kuru eriğin leziz aromalarıyla harmanlanan Chado Bağırsak Arındırma Çayı, avokado yapraklarını beyaz çay yapraklarıyla birleştiriyor. Bağırsakları düzenleyen ve fonksiyonlarını arttıran etkisiyle vücudunuza sağlık vadeden Chado Bağırsak Temizleme Çayının içimi de bir o kadar keyifli!Sağlıklı beslenme ve diyet programlarına başlamadan önce vücudu arındırmak önem taşımaktadır. Buna yönelik olarak #3 Numaralı Arınma çayını bir gün boyunca her öğün sonrası tüketebilirsiniz. Bu çay özellikle yağ yakımına yardımcı olur.Detoks konusunda uzman Taylan Kümeli tarafından hazırlanan Arınma çaylarını, aynı gün içerisinde sırasıyla #1, #2 ve #3 olarak tüketebileceğiniz gibi ayrı ayrı tek başına alarak da içebilirsiniz.Chado Arınma çaylarını, özellikle sıcak yaz günlerinde demledikten sonra soğutarak içine elma, limon, nane ve tarçın ilave ederek içebilirsiniz.
Darjeeling (first flush)(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Siyah çayın şampanyası olarak adlandıran bu seçkin çay Kuzeydoğu Hindistan'da, Himalayalar'da Mart sonunda toplanıp kurutulur. Misket üzümü aroması ile daha da derinleşen bir aroması vardır.
Rose Petals Pai Mu Dan(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Diğer beyaz çaylara göre daha keskin aroması olan bu çay, ismini şakayık çiçeğinden alır. Bir de gül yapraklarıyla harmanlanınca son derece aromatik kokuya ve tada bürünür. Çay tutkunları için eşsiz bir deneyim olacak!
Green Earl Grey(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Özenle toplanan Sencha yaprakları oksidasyon işlemi olmadan hazırlanır. Japon çay kültüründe önemli bir yeri olan bu çay, bedeni ve zihni canlandırır. Bu özelliği ile sabahları içmek için idealdir. Bunun yanında antioksidan ve detoks etkisiyle de dinlendirici etkisi vardır ve yorucu bir günün ardından sizi dinlendirir. Bu aroma sizi mutlaka mutlu edecek!
Berry Punch(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Böğürtlen ve çilek gibi orman meyvelerinin doğal tadını ister sıcak ister soğuk ve buzlu olarak deneyebilirsiniz. Böğürtlen, çilek ve hibiskusun dayanılmaz aromaları bedeninizi güçlendirirken, bu çayın eşsiz rengi de size keyifli anlar sunuyor.
Energy Boost (50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Portakal kabuğu, şeftali gibi meyvelerin aromalarından elde edilen bu eşsiz bitki çayının hem rengi hem kokusu sizi baştan çıkaracak! Mutlaka denemelisiniz.
Matcha (50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Matcha, gölgede yetişen çay yapraklarından hazırlanır. Parlak ve kuvvetli yeşil rengi ile tanınır. Hazırlanma süreci ise zorlu bir takım işlemler gerektirir. Yapraklar, buhara maruz bırakılır. Kurutulur ve diğer fazlalıklarından ayrılır. İlk toplanan ürünün sadece % 10 'u elde kalır. Bu nedenle kıymetli bir çaydır ve toz olarak suya karıştırıldığı için antioksidan özelliği en fazla çay türüdür.
Green Dragon(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Diğer Oolong çaylarına göre daha yumuşak bir aromaya sahip olan bu çay, hafif ve bir o kadar güzel tada sahiptir.  Ağızda çiçeksi bir aroma bırakan Green Dragon çayının, zayıflama ve kolesterolü düşürme gibi de bir çok yararı vardır. Yeşil çay kadar hafif, siyah çay kadar kuvvetli bu çayı mutlaka denemelisiniz!
Gyokuro (50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Japon çay seramonilerinde kullanılan bu çay okyanus esentileri ile sizlere geliyor. Hasattan önce gölgede bırakılarak hazırlanır ve en kaliteli yapraklarını içerir. Çok taze ve zengin tadı olan bu çay her yudumda farklı bir deneyim sunuyor.
English Breakfast Decaf(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
İngilizlerin sadece kahvaltıda tükettikleri bu çay, Kraliçe Victoria ile birlikte ünlü olmuştur. Rengi, kokusu ve lezzeti ile güçlü bir aroması olan bir çaydır. Assam ve Seylan çaylarının harmanlanmasıyla elde edilen bu çay, özel üretim metodları kullanılarak kafeinsiz hale getirilmiştir.
Taylan Kümeli Arınma 2, CHADO ÇAY
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Sağlıklı beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli tarafından hazırlanan, içerisindeki bitkilerle güne taptaze başlamanızı sağlayan Chado Böbrek Arındırma Çayı, rezene ve zencefil ile rahatlatırken, karabaş otu ve kiraz sapının böbrekleri çalıştıran etkisini yansıtıyor.Sağlıklı beslenme ve diyet programlarına başlamadan önce vücudu arındırmak önem taşımaktadır. Buna yönelik olarak Arınma serisi çaylarımızdan #2 nolu çayı bir gün boyunca her ana oğün sonrası tüketebilirsiniz. Taylan Kümeli #2 nolu çayımız vücudunuzun daha az ödem yapmasına yardımcı olur.Arınma çaylarını, aynı gün içerisinde sırasıyla #1, #2 ve #3 olarak tüketebileceğiniz gibi ayrı ayrı alarak da içebilirsiniz.Arınma çaylarını, özellikle sıcak yaz günlerinde demledikten sonra soğutarak içine elma, limon, nane ve tarçın ilave ederek içebilirsiniz.
Blue Flowers Earl Grey(50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Mavi Malva (ebegümeci) çiçeği ve İtalya'nın Bergamut bitkisinin harmanlanmasından elde edilen bu çayın ilginç bir hikayesi de var. İsmini, 19. Yüzyıl Britanya başbakanlarından 2. Earl Grey'den aldığı söyleniyor. Bu derin ve enfes aromayı mutlaka denemelisiniz.
Silver Needle (50 gr.), CHADO
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Yüksek oranda antioksidan içeren Silver Needle az kafein tüketmek isteyenler için yumuşak içimli bir çaydır.Hafif tatlı lezzeti ve narenciye aromaları ile eşsiz bir deneyim yaşatır. Serinletici etkisi de olan Silver Needle, yaz ayları için de idealdir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bir de vazgeçilmez bir antioksidandır ve yüzyıllardır şifalı etkisi kullanılmaktadır.
Sayfa Başına Dön