Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : BB280565 Babybjörn Kanguru Tulumu Cıty B Ürün Detayı : Ürün Özellikleri :-Hava Durumu Nasıl Olursa Olsun Babybjörn Kanguru Tulumu Çocuğunuzu Korur Ve Sıcak Tutar.- Yumuşak Ve Rahat Kumaşı Çocuğunuzu Rüzgardan Korur, Su Geçirmez Ve Hava Geçirgendir.- Elastik İlmekleri Baş Destek Bölümlerinin Yanlarındaki Klipsleretakılarak Tüm Babybjörn Kangurularla Kullanılabilir.- Tulumun Çıkarılabilir Kapüşonu Sayesinde Ürünü Bebeğiniz Hem Yüzü Size Hem De Dışa Dönükken Çift Taraflı Kullanabilirsiniz.- Tulumun Bacakları Saran Alt Kısmını Kaldırarak Bebeğinizin Fazla Sıcaklamasını Ve Terlemesini Önleyebilirsiniz.- Bebeğinizi Kangurudan Çıkardığınızda Tulumu Kanguruda Bırakabilirsiniz.- Babybjörn Kanguru Tulumunun Kapasitesi Ve Yaş Aralığı Babybjörn Kangurular İle Aynıdır.- Kangurunun Ön Kısmında Yer Alan Ve Işığı Yansıtan Bantlar Karanlıkta Sizin Ve Bebeğinizin Farkedilmesini Sağlar.- Babybjörn Kangurularla Birlikte Kullanılmasının Yanı Sıra Ayrıca Bebek Arabaları Ve Oto Güvenlik Koltukları İle De Battaniye Veya Tulum Olarak Kullanılabilir.
Morhipo
Bebek Bakım

347.90 TL
260.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : BJ039 Küvet Süngeri Ürün Detayı : Bebeğinizi yıkarken hem plastik küvetlerde hem banyodaki küvetinizde kullanabilirsiniz. Bebeğinizin suya batmasını üşümesini ,sırtının acımasını ve su yutmasını engeller.
Morhipo
Bebek Bakım

37.90 TL
27.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 8692241008697B Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Ürün Detayı : Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Filesi & MinderiBu ürünü üç fonksiyonlu olarak kullanmanız mümkün olacaktır.Normal banyo fileleri 6 aya kadar kullanılırken, Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderini 2 yaşa kadar kullanabilirsiniz.KULLANIM POZİSYONLARI :Su içinde banyo pozisyonu: Bazı anneler, bebeği banyo yaptırırken, bebeğin suya değmesini isterler.Bu durumda plastik tutucular kullanılmadan, ürün banyo minderi olarak, minderin altındaki vantuz küvete yapıştırılarak kullanılır.Bu şekilde suyun minderi kaldırması engellenmiş olur. Banyo Filesi Pozisyonu : Bebek küvette oturana kadar , filenin üzerindeki 5 adet plastik tutucu ,resimde görüldüğü gibi küvete takılır, güvenle bebek banyo yaptırılır. Bu ürün küvetin içine girdiği için, hem bebek suya daha yakın olacak ve üşümeyecek, hem de kendini küvet dışına atma riski olmayacaktır. Oturma pozisyonu : Bebekler 6 aydan sonra filede yatmazlar. Bebek oturmaya başladıktan sonra bebeği banyo yaptırmak daha da zordur. Bu durumda ortadaki iki plastik tutucuyu takmayarak, resimdeki gibi, bebeği oturma pozisyonunda banyo yaptırabilirsiniz. Elleriyle özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendilerini daha güvenli hissedecekler.Ayrıca sert banyo oturakları erkek çocuklarında yumurtalıkları incitmektedir. Boncuk satraforun yumuşaklığı ile ezilme sorunu da ortadan kalkacaktır. ÜRÜN SAĞLIKLIMIDIR?Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderinde file kumaş ve boncuk strafor kullanılmaktadır. Ürünü sudan çıkardıktan sonra su süzülerek kısa sürede kuruyacaktır. Süngerdeki gibi, içinde kirli su tutarak, bakteri üremez. Boncuk strafor , sıcak yemek tabakları , çay ve kahve bardaklarında kullanılacak kadar da sağlıklıdır.
Morhipo
Bebek Bakım

39.00 TL
30.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 615235 Baby2Go 6152 Eco Anakucağı & Oto Ürün Detayı : "3 DEĞIŞIK POZISYONDA KULLANIM
Morhipo
Bebek Bakım

363.90 TL
272.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 325 Babyjem Havlu Köpüklü File Pembe Ürün Detayı : Bebeğinizin banyo küvetine kenarlarındaki plastik aparatlar sayesinde rahatça takabilirsiniz. Yumuşak dolgulu yapısı ve üst düzeyindeki havlu kumaş sayesinde bebeğiniz konforlu bir banyo yaparken, onu üşütmez. Aynı zamanda banyonuzdaki büyük küvetin içine yatırarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçindeki boncuk straforlar kahve bardaklarında kullanılan malzemedir, kansorejen madde içermez ve bakteri barındırmaz. Yıkama işlemi bittikten sonra durulayıp asarak kurumaya bırakınız.
Morhipo
Bebek Bakım

75.90 TL
53.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Ships Baby Silikonlu Toparlayıcı Korse X Ürün Detayı : %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan ]]>
Morhipo
Bebek Bakım

39.90 TL
26.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Sema Baby Tek Alt - Beyaz (Üçlü Paket) Ürün Detayı : 0-3 ay%100 Pamuk
Morhipo
Bebek Bakım

22.00 TL
15.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Ships Baby Silikonlu Toparlayıcı Korse M Ürün Detayı : %88 Microfiber Polyamid, %12 Elastan ]]>
Morhipo
Bebek Bakım

39.90 TL
26.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : sb176645051 Sunny Baby 650 Uyku Seti Kır Ürün Detayı : "650 UYKU SETI* OYUN PARKLARI
Morhipo
Bebek Bakım

155.90 TL
109.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Çamaşır Mak. Deterjanı 25 Yıkama Kokusuz
Morhipo
Bebek Bakım

32.00 TL
27.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Cam Istante Mama Sandalyesi C224 Ürün Detayı : Kullanım yaşı aralığı: Doğumdan 9 aya kadar “Beşik” modu / 6-36 ay arası mama sandalyesi modu Özellikleri: 7 yükseklik ayarı, 4 sırt yatış ayarı, 3 pozisyona ayarlanabilen ayak dayama bölümü, 2 tepsi, suni deri kılıf, kış ve yaz için çift yüzlü kumaş, 5 nokta güvenlik kemeri, 2 ayrı posizyona ayarlanabilen portatif oyuncak seti, (kolçaklar ve tutaçların yanlarında) arka tekerlekler, geniş alt sepet. Ürünün suni deri kılıfı ile metal/plastik parçaları nemli bez ile temizlenir. Üzerindeki kumaş parça ise 30°C’de yıkanır. Katlandığında az yer kaplar ve ayakta durur.Tek elle kullanılır. Beberoyal Grup, 2013 En İyi Ürün Ödülü.   BOYUTLARI VE AĞIRLIĞI Açık: E 56 – G 80 Y 105 cm Katlanmış: E 56 – G 35 Y 105 cm 10,5 Kg. GÜVENLİK - Avrupa Yönetmeliği : EN 14988-1/2 - EN12790 - Kullanma Yaşı: 6-36 ay arası ve yardım almadan dik oturabilen bebekler içindir. - Ürün, bebek içindeyken katlanması ihtimaline karşı ön, yan ve arka stabilite testlerinden geçirilmiştir. - Daha fazla güvenlik için sadece 2 adet tekerleği vardır. - Tamamen toksin madde (EN71) ve fitalat (direktif 2005/84/CE) maddelerden arındırılmıştır. ]]>
Morhipo
Bebek Bakım

852.90 TL
639.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 203 Babyjem Pamuk Oyun Parkı Yatağı 60X Ürün Detayı : %100 pamuk dolgulu ve % 100 yıkanabilen pamuk kılıfı ile bebekleriniz güvenle uyuyacak. Antiallerjiktir. Oyun parkı yatakları için özel olarak üretilmiştir
Morhipo
Bebek Bakım

159.90 TL
111.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 201304 Kroveze Emzirme Sütyeni Ürün Detayı : Kumaş İçeriği: % 95 Pamuk % 5 lycra Çift Askılı 1 Yıl Garanti ]]>
Morhipo
Bebek Bakım

29.90 TL
21.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Babyjem Ana Kucağı Bel Desteği Arabalı Ürün Detayı : Yeni doğan bebeğin ana kucağı , taşıma koltuklarında rahat etmesini sağlar,çukur bölgeye yerleştirilir , emniyet kemeri geçiş ilikleri mevcuttur. Kılıfı çıkarılıp yıkanabilir.
Morhipo
Bebek Bakım

63.90 TL
45.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Banyo Termometresi Pembe Ürün Detayı : Balon balığı banyo termometresi renk değiştiren ısıya duyarlı bandı sayesinde bebeğin banyo suyunun doğru ısısını kontrol etmenizi sağlar.Suda yüzen sevimli bir balık biçimdedir.
Morhipo
Bebek Bakım

50.00 TL
39.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : BB960658 Babybjörn Kanguru Mıracle Black Ürün Detayı : Tap Ettiği Yaş Aralığı : Doğumdan İtibaren 15 Aya Kadar (Min 3,5 Kg – Max. 12 Kg)Bebeğe Sağladığı Fayda:Baş Desteği Sayesinde Yeni Doğan Bebeğin Boynunu Destekler, Güvenli Ve Dengeli Tutulmasını Sağlar. Büyümesine Bağlı Olarak Yaklaşık 4 Ay Sonra Bebek Başını Bağımsız Olarak Tutabildiğinde Baş Desteği Katlanabilir Ve Bebek Yüzü Ön Tarafa Dönük Olarak Taşınabilir. Anne-Baba’Ya Sağladığı Fayda:Babybjörn® Miracle Bel Kemeri Sayesinde Bebeğin Ağırlığını Omuz, Sırt Ve Bel Arasında Size En Uygun Konforda Ayarlamanızı Sağlar. Geniş Ve Dolgun Omuz Askıları Bebeğin Ağırlığını Eşit Olarak Dağıtarak Omuz Ve Sırt Açısından Taşımayı Kolaylaştırır. Baş Destek Askıları Ve Kilit Sisteminin Pek Çok Büyük Avantajı Bulunur; Yan Kilitleme Kancaları Önde Olduğundan Bebeğin Baş Ve Sırt Kısmını Çok İyi Korur, Geniş Ve Dolgun Omuz Askıları Bebeğin Ağırlığını Eşit Olarak Dağıtarak Omuz Ve Sırt Açısından Taşımayı Kolaylaştırır Ve Bebeği Uyandırmadan Takılmasını Ve Çıkarılmasını Sağlayan Sessiz Kilitleri Yanlışlıkla Açılma Riskini Ortadan Kaldırmak İçin Sadece Ebeveynlerin Açabileceği Şekilde Tasarlanmıştır. Fonksiyonları:Babybjörn® Miracle Kanguru Hem Ebeveyn Hem De Bebeğinin En İdeal Şekilde Ve Konforlu Taşınmasını Sağlamak İçin Bel, Sırt Ve Omuz Askılarının Ayarlanabilme Özelliğine Sahiptir, Bebeğin Konforlu Ve Güvenli Taşınmasını Sağlarken Bebek Ve Ebeveyn Arasında Yakınlık Hissini Sağlar. Kangurunun Tasarımı, Bebek Büyüyene Ve Belirli Bir Ağırlığa Ulaşana Kadar Konforlu Ve Değişik Pozisyonlarda Taşımak İçin Yapılmıştır. Bel, Kalça Ve Omuzlar Arasında Ağırlığı Hafifletmek İçin En İyi Pozisyonu Bulana Kadar Basit Ayarlar Yapılır. Özellikle Yenidoğan İçin Tavsiye Edilen Bebeğin Göğsün Yukarısında Taşıma Seçeneği De Bulunmaktadır. Ebeveynin İki Elinin Serbest Kalarak Günlük İşlerini Yapmasına Olanak Tanır. Babybjörn® Miracle Kanguru Bebeği Yüksekte Ve Ebeveyne Yakın Olarak Taşıdığından Hem Çok Konforludur Hem De Bebekle Yakın Temasta Ve Göz Kontağında Olmayı Sağlar. - Dolgunlaştırılmış Omuz Kemer Askıları Ve Ergonomik Bel Kemerleri Maksimum Destek Ve Son Derece Konforlu Taşıma Sağlar.- Kullanıcı Dostu. Sadece Bir Kaç Toka Ve Ayarlamayla Kolay Kullanım.- Dayanıklı Ve Dengeli Baş Desteği Çocuğunuzun Başına Ve Boynuna Uygun Desteği Sağlar.- Pediatristler, Ebeveynler Ve Çocuklarla Yakın İşbirliği İle Geliştirilmiştir. Materyal: Kullanılan Kumaş %60 Pamuklu, %40 Polyester Kumaştan Üretilmiştir.İç Astar % 100 PamukBel Kemeri Materyali: % 100 PolyesterTest & Güvenlik: Sağlığa Zararlı Hiçbir Malzeme İçermemektedir. Tüm Kumaşlar Bebeğinizin Cildine Zarar Vermeyecek Şekilde Test Edilmiştir Ve Güvenlidir. Öko-Teks 100 Standardı, 1. Sınıf Sertifikalıdır.Yıkama Talimatı: Makinede 40°C De Yıkanabilir. Ayrı Olarak Yıkayınız. Çevre Dostu, Yumuşak Ve Renk Açıcı Özelliği Olmayan Deterjan Kullanınız.
Morhipo
Bebek Bakım

786.90 TL
589.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : 00005702000000 Y.E Physıorıng Pembe Kauc Ürün Detayı : Bebeğin ağzına uyan ve derisini nazik bir biçimde kaplayan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı ergonomik tasarımla çalışılmıştır. Hava dolaşımına izin verir ve salya birikimine bağlı tahrişi engeller.
Morhipo
Bebek Bakım

28.90 TL
19.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Wee Baby Şeffaf Desenli Damaklı Emzik 6- Ürün Detayı : Silikon emzik ucunun özel ortodontik tasarımı sayesinde bebeğin damak yapısına uyum sağlar ve deformasyonu önler. Emzikte bulunan WEE AIR sistem sayesinde emziğin içine hava girip çıkabilmekte ve bu sayede emzik ucu yumuşak kalıp şeklini koruyabilmektedir. Yumuşak emzik ucu sayesinde yukarı aşağı hareket etse bile damağın ve dişlerin doğal gelişimini desteklemektedir. ]]>
Morhipo
Bebek Bakım

13.90 TL
9.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : BJ013 Boğulmayı Önleyici Yastık Ürün Detayı : Özellikle yeni doğan bebeklerde, boğulma riskine karşı doktorlar ebeveynleri sürekli uyarır. Bebekler,bazen ters dönerek yastık yüzünden havasız kalabilir ve kusarak, kendi kusmuğunda boğulabilir. Bu tip felaketleri önlemek amacıyla geliştirilmiş olan Baby Jem boğulma önleyici yastık, delikli sünger yapısı ve bebek boynuna uyumlu sünger kalınlığı ile bebeğinizin rahat uyumasını sağlar.
Morhipo
Bebek Bakım

42.90 TL
30.90 TL

ÜRÜN RESMİNE DÖN
Ürün Adı : Babyjem Desenli Şeffaf Afacan Lazımlık M Ürün Detayı : Bebeğinizi tuvalete alıştırma döneminde şirin renkleri ve pratik kullanımı ile size kolaylık sağlayacak bir üründür. Hafif ve dayanıklı plastik yapısı ile güvenli ve pratik bir üründür. İç kısmının çıkartılıp temizlenebilir olması, ürünü hijyenik kılar.
Morhipo
Bebek Bakım

30.90 TL
22.90 TL

Sayfa Başına Dön