Ara
Sadece bu kampanyada ara
Sadece bu kampanyada ara
birkerede
Ara
Biggdesign AnemosS Koç Boynuzu Erkek Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSKoç Boynuzu Erkek Bileklik Ürün DetayıMalzeme:Koç Boynuzu ana parça, bronz üzeri gümüş kaplamadır.  Bileğe sarılan halat; turkuaz, sarı ve mor renklerindedir.Ölçüleri:Ana parça ölçüleri 4 cm x  2 cm dir.  Toplam ağırlık : 9,5 gram    Halat uzunluğu 70 cm dir.    *Ayrıca bileğe göre ayarlanabilir mekanizmaya sahiptir. * Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır. 
Biggdesign AnemosS Balık Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSBalık Bileklik Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalar, bronz   Halat; mavi beyaz renklerindedir.    Ölçüleri:Bileklik çapı 7,5 cm dir. * Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                         
Biggdesign AnemosS Gemici Düğümü Pembe Kadın Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
 AnemosSGemici Düğümü Pembe Kadın BileklikÜrün DetayıMalzeme:Metal parçalar, bronz  Halat; pembe, beyaz renklerindedir.   Ölçüleri:Bileklik uzunluğu 18,5 cm dir.  Bilek uyumu için ekstra uzatma halkaları mevcuttur.* Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                                       
Biggdesign AnemosS Çapa Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
                                                                                                                                                                                                                                                                                               AnemosSÇapa Bileklik Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalar, bronz Halat; mavi beyaz renklerindedir.    Ölçüleri:Bileklik çapı 7,5 cm dir.    * Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                                                                                                                                           
Biggdesign AnemosS Gel-Git Plaj Çantası
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Gel-Git Plaj Çantası Ürün Detayı Özellikler: Jüt Ölçüleri: Boy: 38 cm En: 46 cm Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign AnemosS Gemici Düğümü Kadın Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSGemici Düğümü Yeşil Kadın Bileklik Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalar, bronz   Halat; yeşil beyaz renklerindedir.    Ölçüleri:Bileklik uzunluğu 18,5 cm dir.  Bilek uyumu için ekstra uzatma halkaları mevcuttur. * Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                                 
Biggdesign AnemosS Marin Yeşil Bileklik
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSMarin Yeşil Bileklik Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalarda bronz. Yeşil halat kullanılmıştır.     Ölçüleri:* Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                         
Biggdesign AnemosS Marin Yeşil Küpe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSMarin Küpe Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalarda bronz. Yeşil halat kullanılmıştır. Küpe halkası 925 ayar gümüştür.                                                                                                                                                                                                                               Ölçüleri:                                                                                                                                                                                                Küpe ölçüleri 4cm çap, 6,5cm uzunluk* Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır. 
Biggdesign AnemosS Mavi Dümen Kolye
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSMavi Dümen Kolye Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalarda bronz.    Ölçüleri:Kolye uzunluğu 50 cm'dir.  Ana parça Dümen ölçüsü 6,5 cm çap üzerinde gri sarı halat.       İstenilen uzunluğa göre düğüm yaparak kullanılır.                                                                                                                                                                                                             * Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.                                                                                                                                  
Biggdesign Anemoss Karides Yastık
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Karides Yastık Ürün Detayı Malzeme: Keten görünümlü %100 Pamuk. Kenarları Biyeli. Elyaf dolgulu iç yastığı ile berarer vakumlu gönderilmektedir. Ölçüleri: En:40 cm Boy: 40 cm Yıkama Talimatı: Yastık kılıfınızı iç yastığını çıkararak yıkayabilirsiniz. 30 derece hasas yıkama yapılır. Ağartıcı kullanılmaz. Orta ısı ile ütülenebilir. Kuru temizleme yapılabilir. Kurutucuda temizleme yapılmaz. Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign AnemosS Marin Mavi Küpe
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSMarin Küpe Ürün DetayıMalzeme:Metal parçalarda bronz. Mavi halat kullanılmıştır. Küpe halkası 925 ayar gümüştür.                                                                                                                                                                                                                               Ölçüleri:                                                                                                                                                                                                Küpe ölçüleri 4cm çap, 6,5cm uzunluk* Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.Çiğdem Serdaroğlu tarafından Biggdesign AnemosS koleksiyonu için özel tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Yengeç Yastık
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Yengeç Yastık Ürün Detayı Malzeme: Keten görünümlü %100 Pamuk. Kenarları Biyeli. Elyaf dolgulu iç yastığı ile berarer vakumlu gönderilmektedir. Ölçüleri: En:40 cm Boy: 40 cm Yıkama Talimatı: Yastık kılıfınızı iç yastığını çıkararak yıkayabilirsiniz. 30 derece hasas yıkama yapılır. Ağartıcı kullanılmaz. Orta ısı ile ütülenebilir. Kuru temizleme yapılabilir. Kurutucuda temizleme yapılmaz. Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign AnemosS Orsa Silindir Spor Çanta
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosSOrsa Silindir Spor Çanta Ürün DetayıMalzeme:PolyesterÖlçüleri:Boy: 10 cmEn: 20 cmDerinlik: 10 cmSanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign AnemosS Yengeç İpli Sırt Çantası
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Yengeç İpli Sırt Çantası Ürün Detayı Malzeme: Polyester Ölçüleri: En:38 cm Boy: 48 cm Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Dalga Dikdörtgen Yastık
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Dalga Yastık Ürün Detayı Malzeme: Keten görünümlü %100 Pamuk. Kenarları Biyeli. Elyaf dolgulu iç yastığı ile berarer vakumlu gönderilmektedir. Ölçüleri: En:53 cm Boy: 36 cm Yıkama Talimatı: Yastık kılıfınızı iç yastığını çıkararak yıkayabilirsiniz. 30 derece hasas yıkama yapılır. Ağartıcı kullanılmaz. Orta ısı ile ütülenebilir. Kuru temizleme yapılabilir. Kurutucuda temizleme yapılmaz. Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Orsa Plaj Havlusu
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Orsa Plaj Havlusu Ürün Detayı Malzeme: %60 Pamuk %40 Mikro Kumaş. Ölçüleri: Boy: 140 cm En: 70 cm Ağırlık: 340 gr/m2 Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Çapa Plaj Havlusu
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Çapa Plaj Havlusu Ürün Detayı Malzeme: %60 Pamuk %40 Mikro Kumaş. Ölçüleri: Boy: 140 cm En: 70 cm Ağırlık: 340 gr/m2 Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Çipura Dikdörtgen Yastık
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Çipura Yastık Ürün Detayı Malzeme: Keten görünümlü %100 Pamuk. Kenarları Biyeli. Elyaf dolgulu iç yastığı ile berarer vakumlu gönderilmektedir. Ölçüleri: En:53 cm Boy: 36 cm Yıkama Talimatı: Yastık kılıfınızı iç yastığını çıkararak yıkayabilirsiniz. 30 derece hasas yıkama yapılır. Ağartıcı kullanılmaz. Orta ısı ile ütülenebilir. Kuru temizleme yapılabilir. Kurutucuda temizleme yapılmaz. Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign Anemoss Pupa Yastık
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Rota Yastık Ürün Detayı Malzeme: Keten görünümlü %100 Pamuk. Kenarları Biyeli. Elyaf dolgulu iç yastığı ile berarer vakumlu gönderilmektedir. Ölçüleri: En:40 cm Boy: 40 cm Yıkama Talimatı: Yastık kılıfınızı iç yastığını çıkararak yıkayabilirsiniz. 30 derece hasas yıkama yapılır. Ağartıcı kullanılmaz. Orta ısı ile ütülenebilir. Kuru temizleme yapılabilir. Kurutucuda temizleme yapılmaz. Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Biggdesign AnemosS Dalga Plaj Çantası
ÜRÜN RESMİNE DÖN
AnemosS Dalga Plaj Çantası Ürün Detayı Özellikler: Jüt Ölçüleri: Boy: 38 cm En: 46 cm Sanatçı Gamze Yalçın'ın AnemosS Koleksiyon'u için çalıştığı resimler ürünler üzerine uygulandı. Ege esintilerinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon tüm deniz tutkunları için tasarlanmıştır.
Sayfa Başına Dön